Dometic

Firma Wadowscy z siedzibą w Warszawie i Krakowie oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania firmy Dometic. Produkty tej firmy z pewnością zwiększą komfort użytkowania campera. Najwyższej klasy doposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wszystko czego potrzebujesz

W ofercie Dometic znajdują się stojące i turystyczne lodówki o różnych rozmiarach, a także klimatyzatory i systemy zasilania. W zakresie zabezpieczeń firma proponuje takie rozwiązania jak czujniki cofania wyposażone w systemy kamer oraz alarmy samochodowe. Każdy camper z Dometic może zostać zaopatrzony w detektory gazu i sejfy. Komfort podczas czasu spędzonego na świeżym powietrzu zapewnią markizy oraz rolety instalowane na stałe.

W przypadku dłuższej podróży proponujemy doposażenie kampera w kuchenki, zlewozmywaki oraz piekarniki. Firma Dometic oferuje dodatkowo czajniki turystyczne, mikrofale oraz ekspresy do kawy. Proponuje również systemy sanitarne do camperów. W ofercie znajdują się toalety z rozdrabniaczami oraz produkty do ich czyszczenia. Dzięki tym rozwiązaniom każdy wyjazd będzie udany!